Sobotňajšie zápasy a výsledky

Sobotňajšie zápasy a výsledky:

HOBA – RBA piataci   6:8
HOBA – RBA šiestaci 5:13
RBA – HOBA siedmaci. 3:4
RBA – HOBA ôsmaci   8:6
Hamíkovo -RBA dorast  2:8
N. Zámky – RBA juniori  4:6
Zo šiestich zápasov naši chlapci zvíťazili v piatich. Víťazstvo síce nie je vždy to najdôležitejšie, ale vždy poteší. Zápasy žiackych kategórií proti HOBE boli veľmi vyrovnané a zaujímavé. Okrem výhry šiestakov 5:13 to boli tesné zápasy a bojovalo sa až do konca. Naši ôsmaci viedli v priebehu prvej tretiny už výrazne 4:0, ale súper sa dotiahol a dokonca vyrovnal skóre. Záver však patril našim hokejistom a nakoniec sa tešili z víťazstva 8:6.
Dorastenci v príprave podľahli Hamíkovu vysoko. Dnes však dominovali, ukázali jasný progres vo výkonnosti a zaslúžene vyhrali na súperovom ľade 2:8.
Juniori to naopak nemali v Nových Zámkoch vôbec ľahké. V prvej tretine bol stav dlho 1:1. V závere prvej časti však naši strelci udreli a v priebehu niekoľkých sekúnd strelili 3 góly.  To sa nakoniec pri konečnom víťazstve 4:6 ukázalo ako rozhodujúce. Za zmienku a pochvalu stoja 4 góly Juraja Čecha. Už ráno sa promenádoval po našom štadióne s korunou Ružinovského kráľa na hlave. Tú si vyslúžil minulý týždeň, keď nastrieľal Piešťanom 3 góly. S tými dnešnými štyrmi má Juraj na konte už 7 gólov a je na čele tabuľky strelcov 1. ligy juniorov. Jeho spoluhráč Filip Sivík je zase s 8 asistenciami na čele tabuľky nahrávačov.

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *