sezóna 2018-19 bola otvorená

Novú hokejovú sezónu 2018-19 otvoril HK Ružinov nástupom všetkých tímov na ľad. Postupne na ľad vychádzali mužstvá počnúc juniormi a končiac najmenšími hokejistami predprípravky. Hráči spolu s trénermi a vedúcimi družstiev. 10 tímov, dohromady vyše 280 malých a mladých hokejistov. Pri nástupe na ľad čítal mená hráčov skúsený hlásateľ pán Jakoč. Každý tím si pri nástupe vyslúžil potlesk početnej diváckej kulisy. Prišlo mnoho rodičov, rodinných príslušníkov a priaznivcov ružinovského hokeja. Hráčom sa prihovorili Darius Rusnák a starosta Ružinova pán Dušan Pekár. Kapitán majstrov sveta Daro Rusnák zaželal hráčom dobrú sezónu bez zranení. Zdôraznil, aké sú pre hokejistu dôležité vôľa a úsilie v tréningu. Pán starosta Dušan Pekár je priaznivcom športu a samozrejme aj hokeja. Bol včera prekvapený rušnou atmosférou na ružinovskom štadióne a tiež zaželal hráčom a trénerom dobrú športovú sezónu.

Po skončení oficiálnej časti pokračoval na ľade normálny tréningový proces. Trénovať na ľade zostali tretiaci a štvrtáci. Onedlho začal v hale 2 tréning kadetov. Rodičia dostali možnosť pozrieť si našu novú rozcvičovňu a celý priestor, kde sa pohybujú ich deti pred a po tréningu na ľade.

Na Otvorenie sezóny bol zvedavá aj Ružinovská televízia. Záznam z nástupu tímov a rozhovory, ktoré kamera zaznamenala, si môžete onedlho pozrieť v regionálnom vysielaní

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *