Trénerský štáb HK Ružinov

Trénerský štáb HK Ružinov

Hlavným trénerom dorastu v nasledujúcej sezóne bude Marián Horváth. Bývalý útočník Slovana a československej reprezentácie. Ako tréner pôsobil aj u dospelých aj u mládeže. S juniormi Spišskej Novej Vsi získal titul majstra Slovenska. Asistentom v tejto kategórii bude Rudo Verčík, bývalý útočník Slovana. Ako tréner pôsobí v HK Ružinov už niekoľko rokov.

Tím kadetov bude ako hlavný tréner viesť skúsený tréner František Hejčík, tiež bývalý útočník Slovana. Ako tréner má skúsenosti s trénovaním mládeže v slovenských i zahraničných kluboch. Asistovať mu bude Róbert Somorovský, ktorý pôsobí už niekoľko rokov v bratislavských kluboch a pracoval už v minulosti aj v HK Ružinov.

So staršími žiakmi bude ako hlavný tréner pracovať Ivan Dornič. Bývalý vynikajúci útočník Slovana a československej reprezentácie patril k najlepšie technicky a korčuliarsky vybaveným hráčom s výbornou strelou. Ako tréner má dostatok skúseností s trénovaním mládeže i dospelých na Slovensku i v zahraničí. V poslednej sezóne pracoval ako hlavný tréner v extraligovom Martine. Asistovať mu bude Róbert Somorovský.

mladších žiakov bude pôsobiť ako hlavný tréner Matúš Kadraba. Hrával aktívne za HK Ružinov a už niekoľko rokov pôsobí tento mladý tréner v HK Ružinov. Ako asistent mu bude pomáhať Miroslav Vitáloš, ktorý pracuje v klube tiež už niekoľko rokov.

Za kategórie prípraviek bude zodpovedný ako hlavný tréner Marek Michálek. Deti a rodičia ho poznajú už z predchádzajúcej sezóny. Pomáhať mu budú Roman Adamík, Milan Sápik, Dušan Čechovič. K dispozícii budú hlavnému trénerovi v prípade potreby aj tréneri iných kategórií.

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *