Plán č.1
deň dopoludňajší mikrocyklus popoludňajší mikrocyklus
PO 15.5. Zraz:16,00 Zraz:17,15
Tréning na ľade: 16.30 - 17.30 Tréning na ľade: 17.45 - 18.45
7. a 8. ročnik spolu 7. a 8. ročnik spolu
Zimný štadión v Ružinove Zimný štadión v Ružinove
UT 16.5. Zraz:14,15
Tréning na suchu: 14.30 - 15.30
7. a 8. ročnik spolu
Akademia Zdena Cígera
ST 17.5. Zraz:13,30 Zraz:14,45
Tréning na ľade: 14.00 - 15.00 Tréning na ľade: 15.15 - 16.15
8.ročnik 7.ročnik
Zimný štadión v Ružinove Zimný štadión v Ružinove
ŠT 18.5. Zraz:13,30 Zraz:14,45
Tréning na ľade: 14.00 - 15.00 Tréning na ľade: 15.15 - 16.15
7.ročnik 8.ročnik
Zimný štadión v Ružinove Zimný štadión v Ružinove
PI 19.5. Zraz:16,15
Tréning na suchu: 16.30 - 17.30
7. a 8. ročnik spolu
Lesopark KOLIBA
SO 20.5. Voľno Voľno

NE 21.5. Voľno Voľno

Plán č.2
deň dopoludňajší mikrocyklus popoludňajší mikrocyklus
PO 22.5. Zraz:16,00 Zraz:17,15
Tréning na ľade: 16.30 - 17.30 Tréning na ľade: 17.45 - 18.45
7. a 8. ročnik spolu 7. a 8. ročnik spolu
Zimný štadión v Ružinove Zimný štadión v Ružinove
UT 23.5. Zraz:14,15
Tréning na suchu: 14.30 - 15.30
7.+ 8.ročnik
Akademia Zdena Cígera
ST 24.5. Zraz:13,30 Zraz:14,45
Tréning na ľade: 14.00 - 15.00 Tréning na ľade: 15.15 - 16.15
8.ročnik 7.ročnik
Zimný štadión v Ružinove Zimný štadión v Ružinove
ŠT 25.5. Zraz:13,30 Zraz:14,45
Tréning na ľade: 14.00 - 15.00 Tréning na ľade: 15.15 - 16.15
7.ročnik 8.ročnik
Zimný štadión v Ružinove Zimný štadión v Ružinove
PI 26.5. Zraz:16,15
Tréning na suchu: 16.30 - 17.30
7. a 8. ročnik spolu
Lesopark KOLIBA
SO 27.5. Voľno Voľno

NE 28.5. Voľno Voľno

Plán č.3
deň dopoludňajší mikrocyklus popoludňajší mikrocyklus
PO 29.5. Zraz:16,00 Zraz:17,15
Tréning na ľade: 16.30 - 17.30 Tréning na ľade: 17.45 - 18.45
7. a 8. ročnik spolu 7. a 8. ročnik spolu
Zimný štadión v Ružinove Zimný štadión v Ružinove
UT 30.5. Zraz:13,30
Tréning na ľade: 14.00 - 15.00
7. a 8. ročnik spolu
Zimný štadión v Ružinove
ST 31.5. Zraz:14,15
Tréning na suchu: 14.30 - 15.30
7. a 8. ročnik spolu
Akademia Zdena Cígera
ŠT 1.6. Zraz:14,15
Tréning na suchu: 14.30 - 15.30
7. a 8. ročnik spolu
Akademia Zdena Cígera
PI 2.6. Zraz:16,15
Tréning na suchu: 16.30 - 17.30
7. a 8. ročnik spolu
Lesopark KOLIBA
SO 3.6. Voľno Voľno

NE 4.6. Voľno Voľno

Plán č.4
deň dopoludňajší mikrocyklus popoludňajší mikrocyklus
PO 5.6. Zraz:16,15
Tréning na suchu: 16.30 - 18.00
7. a 8. ročnik spolu
Telocvičňa METODOVA
UT 6.6. Zraz:15,45
Tréning na suchu: 16.00 - 17.00
7. a 8. ročnik spolu
ANŠ - atletická dráha
ST 7.6. Zraz:14,15
Tréning na suchu: 14.30 - 15.30
7. a 8. ročnik spolu
Akademia Zdena Cígera
ŠT 8.6. Zraz:14,15
Tréning na suchu: 14.30 - 15.30
7. a 8. ročnik spolu
Akademia Zdena Cígera
PI 9.6. Zraz:16,15
Tréning na suchu: 16.30 - 17.30
7. a 8. ročnik spolu
Lesopark KOLIBA
SO 10.6. Voľno Voľno

NE 11.6. Voľno Voľno

no Meno Priezvisko Rok narodenia Variabilný symbol
1 Richard Noskovič 2002 81
2 Marian Baladič 2003 82
3 Thomas Pipasík 2003 83
4 Lukáš Gbelský 2003 84
5 Ctibor Koronský 2002 85
6 Peter Brenkus 2003 86
7 Matej Jakuba 2003 87
8 Michal Rogožník 2002 88
9 89
10 Patrick Zorňan 2002 810
11 Rastislav Horňáček 2002 811
12
13 Ján Húňor 2003 813
14 Richard Brunn 2002 814
15
16 Maximilian Mikita 2002 816
17 Michal Veselý 2002 817
18 Martin Vach 2003 818
19 Jakub Juríček 2002 819
20 Patrik Furgersy 2002 820
21 Krištof Patassy 2002 821
22 Maximilián Fedor 2003 822
23 Šimon Kováč 2002 823
24 Denis Haško 2002 824

Zoznam hráčov od 15.05.2017 Bori Filip Sredau Teo Hubač Martin Krajčovič Christian Richter Ján Wachberger Samuel Hertl Dávid Hertl Ondrej Straka Tomáš Chumak Georgiy Grendel David Friedl Maxim Kremnický Adam Pečenka Adam Zelka Alex Fabian Jakub Glod Matej Magál Gregor7/8 Jánošík Nikolas Lelkeš Patrik 7/8