Plán č.1
deň dopoludňajší mikrocyklus popoludňajší mikrocyklus
PO 15.5. Zraz:16,00 Zraz:17,15
Tréning na ľade: 16.30 - 17.30 Tréning na ľade: 17.45 - 18.45
7. a 8. ročnik spolu 7. a 8. ročnik spolu
Zimný štadión v Ružinove Zimný štadión v Ružinove
UT 16.5. Zraz:14,15
Tréning na suchu: 14.30 - 15.30
7. a 8. ročnik spolu
Akademia Zdena Cígera
ST 17.5. Zraz:13,30 Zraz:14,45
Tréning na ľade: 14.00 - 15.00 Tréning na ľade: 15.15 - 16.15
8.ročnik 7.ročnik
Zimný štadión v Ružinove Zimný štadión v Ružinove
ŠT 18.5. Zraz:13,30 Zraz:14,45
Tréning na ľade: 14.00 - 15.00 Tréning na ľade: 15.15 - 16.15
7.ročnik 8.ročnik
Zimný štadión v Ružinove Zimný štadión v Ružinove
PI 19.5. Zraz:16,15
Tréning na suchu: 16.30 - 17.30
7. a 8. ročnik spolu
Lesopark KOLIBA
SO 20.5. Voľno Voľno

NE 21.5. Voľno Voľno

Plán č.2
deň dopoludňajší mikrocyklus popoludňajší mikrocyklus
PO 22.5. Zraz:16,00 Zraz:17,15
Tréning na ľade: 16.30 - 17.30 Tréning na ľade: 17.45 - 18.45
7. a 8. ročnik spolu 7. a 8. ročnik spolu
Zimný štadión v Ružinove Zimný štadión v Ružinove
UT 23.5. Zraz:14,15
Tréning na suchu: 14.30 - 15.30
7.+ 8.ročnik
Akademia Zdena Cígera
ST 24.5. Zraz:13,30 Zraz:14,45
Tréning na ľade: 14.00 - 15.00 Tréning na ľade: 15.15 - 16.15
8.ročnik 7.ročnik
Zimný štadión v Ružinove Zimný štadión v Ružinove
ŠT 25.5. Zraz:13,30 Zraz:14,45
Tréning na ľade: 14.00 - 15.00 Tréning na ľade: 15.15 - 16.15
7.ročnik 8.ročnik
Zimný štadión v Ružinove Zimný štadión v Ružinove
PI 26.5. Zraz:16,15
Tréning na suchu: 16.30 - 17.30
7. a 8. ročnik spolu
Lesopark KOLIBA
SO 27.5. Voľno Voľno

NE 28.5. Voľno Voľno

Plán č.3
deň dopoludňajší mikrocyklus popoludňajší mikrocyklus
PO 29.5. Zraz:16,00 Zraz:17,15
Tréning na ľade: 16.30 - 17.30 Tréning na ľade: 17.45 - 18.45
7. a 8. ročnik spolu 7. a 8. ročnik spolu
Zimný štadión v Ružinove Zimný štadión v Ružinove
UT 30.5. Zraz:13,30
Tréning na ľade: 14.00 - 15.00
7. a 8. ročnik spolu
Zimný štadión v Ružinove
ST 31.5. Zraz:14,15
Tréning na suchu: 14.30 - 15.30
7. a 8. ročnik spolu
Akademia Zdena Cígera
ŠT 1.6. Zraz:14,15
Tréning na suchu: 14.30 - 15.30
7. a 8. ročnik spolu
Akademia Zdena Cígera
PI 2.6. Zraz:16,15
Tréning na suchu: 16.30 - 17.30
7. a 8. ročnik spolu
Lesopark KOLIBA
SO 3.6. Voľno Voľno

NE 4.6. Voľno Voľno

Plán č.4
deň dopoludňajší mikrocyklus popoludňajší mikrocyklus
PO 5.6. Zraz:16,15
Tréning na suchu: 16.30 - 18.00
7. a 8. ročnik spolu
Telocvičňa METODOVA
UT 6.6. Zraz:15,45
Tréning na suchu: 16.00 - 17.00
7. a 8. ročnik spolu
ANŠ - atletická dráha
ST 7.6. Zraz:14,15
Tréning na suchu: 14.30 - 15.30
7. a 8. ročnik spolu
Akademia Zdena Cígera
ŠT 8.6. Zraz:14,15
Tréning na suchu: 14.30 - 15.30
7. a 8. ročnik spolu
Akademia Zdena Cígera
PI 9.6. Zraz:16,15
Tréning na suchu: 16.30 - 17.30
7. a 8. ročnik spolu
Lesopark KOLIBA
SO 10.6. Voľno Voľno

NE 11.6. Voľno Voľno

no Meno Priezvisko Rok narodenia Variabilný symbol  
1 Tomáš Straka 2004 71
2 Filip Bóri 2003 72
3 Teo Sredau 2003 73
4 Erik Čerhit 2003 74
5 Jakub Fabian 2004 75
6 David Grendel 2004 76
7 Maxim Friedl 2003 77
8 Martin Hubač 2003 78
9 Christian Krajčovič 2003 79
10 Ján Richter 2003 710
11 Adam Kremnický 2004 711
12
13 Jakub Melikant 2004 713
14 Mathias Mihalovič 2003 714
15 Martin Morong 2003 715
16 Adam Ondriš 2004 716
17 Adam Pečenka 2004 717
18 Samuel Wachberger 2003 718
19 Alex Zelka 2004 719
20
21 Luca Krakovský 2004 721
22
23
24 Patrik Lelkeš 2004 724
25 Matej Glod 2004 725
26 Georgiy Chumak 2004 726
27 Magál Gregor 2004 727
28 Pšenko Benjamín 2004 728
29 Letrich Richard 2004 729
30 Hertl Dávid 2003 730
31 Hertl Ondrej 2003 731

Zoznam hráčov od 15.05.2017 Dubek Haťapka Molnár Rybar Cedzo Zechmeister Gbelský Lažo Mieč Veruzáb Príbaň Matejčík Šimko Slávik Zárecký Silverberg Fulopova Čech Ličko Bruňacký Špaček Tomaník Fugersy Dobi Prachár Kyslij Lelkeš 7/8