INFO: Turnaj 24.3.2019 Nitra

Miesto konania: Hokejová hala(zimný štadión) Klokočina, Škultétyho 1, Nitra 94901
Hrací systém: mini hokej 9+1, 3na3
Hrací čas:2 x 15min,letné striedanie po 1 min.
Štartovné: 30 EUR, v štartovnom obed + občerstvenie pre hráčov
Veduci: Zahoranský

Rozlosovanie turnaja (zraz 7:15):
08:00-08:35 HK Ružinov - HK Ružinov B
09:10-09:45 HK Ružinov B- MM HK NR
09:10-09:45 HKL Bratislava – HK Ružinov
10:40-11:15 HK Ružinov - MM HK NR
12:10-12:45 Titani NR - HK Ružinov
12:10-12:45 HKL BA – HK Ružinov B
13:40-14:15 Titani NR- HK Ružinov B

HK Ružinov - Biely tym:
Trener: Lukas Mikat (pomoc rodic Rudo Ondriska)
Brankar: Gbelsky Alex
Hraci: Bilka Jakub,Hronský Tomáš,Kononets Mykola
Kris Ernest,Martinčič Maxim,Osuská Kristína
Ryba Jakub,Torma Leo,Valyikova Karolina

HK Ružinov B Cerveny tym:
Trener: Dominik Javorek (pomoc rodic Mato Styk)
Brankar: Mračko Ivan
Hraci: Barat Tomáš,Harmath Oto,Liba Adam Liam
Msall Matej,Ondriska Matúš,Pribilinec Eduard
Styk Nicolas,Vorek Matus,Zahoranský Lukáš

Treningy 18.3. – 24.3.2019

Sobota 23.3.2019
Lad 1 11:00 – 12:00 ZŠ Ružinov – /zraz 10:15/
Hraci: Božík Marko,Čižmár Martin,Fehérváry Matúš
Filakovsky Viktor,Foldes Julia,Foltín Nicolas
Foltín Sebastian,Haris Boris,Jančár Jakub
Kolarik Matus,Kriška Brano,Mateička Alexej
Mateička Marek,Mikolaj Michal,Osvald Sebastian
Pavle Adam,Poláčik Lucas,Polakova Ema
Rogožník Maroš,Schwarzbacher Otto,Slezko Filip
Slezko Martin,Tury Andrej,Vacek Mathias
Vlček Viktor,Vorek Lucia,Žák Richard

Lad 2 12:15 – 13:15 ZŠ Ružinov /zraz 11:30/
Brankari: Fatul Matej,Gbelsky Alex,Manák Marek,Mračko Ivan
Hraci: Bahna Aurel,Barat Tomáš,Baťa Juraj
Bilka Jakub,Harmath Oto,Horváth Belo
Hronský Tomáš,Hupka Matej,Kononets Mykola
Kris Ernest,Krištofík Alex,Liba Adam Liam
Martinčič Maxim,Msall Matej,Ondriska Matúš
Osuská Kristína,Pribilinec Eduard,Ryba Jakub
Styk Nicolas,Torma Leo,Valyikova Karolina
Vorek Matus,Vrabček Karol,Zahoranský Lukáš

Nedeľa 24.3.2.2019
Lad 1 6:00 – 7:00 ZŠ Ružinov – /zraz 5:40 bez rozcvicky/
Hraci: Bahna Aurel,Baťa Juraj,Fatul Matej
Foldes Julia,Foltín Nicolas,Foltín Sebastian
Horváth Belo,Kriška Brano,Krištofík Alex
Manák Marek,Mateička Alexej,Mateička Marek
Mikulášek Daniel,Poláčik Lucas,Schwarzbacher Otto
Tury Andrej,Vacek Mathias,Vlček Viktor,Vrabček Karol

Lad 2 8:40 - 9:40 Avion /zraz 8:20 bez rozcvicky - skupina Mata&Marianna/
Božík Marko,Brestovanský Branislav,Čižmár Martin
Fehérváry Matúš,Filakovsky Viktor,Haris Boris
Jančár Jakub,Kolarik Matus,Mikolaj Michal
Osvald Sebastian,Pavle Adam,Polakova Ema
Rogožník Maroš,Slezko Filip,Slezko Martin
Vorek Lucia,Žák Richard

!!! prípadnú neúčasť hráča na tréningu nahlásiť trenerovi obratom (SMS apod.) !!!

Treningy 25.3. – 31.3.2019

Streda 20.3.2019 – Sucha 17:00 – 18:00 ANŠ Hokejbalove ihrisko /zraz 16:45/
Štvrtok 21.3.2019
Lad 1 16:30 - 17:30 ZŠ Ružinov – /zraz 16:00 bez rozcvicky/
Lad 2 15:40 - 16:40 Avion /zraz 15:30 bez rozcvicky - skupina Mata&Marianna/
Sobota 23.3.2019
Lad 1 13:45 – 14:45 ZŠ Ružinov – /zraz 13:00/
Lad 2 15:00 – 16:00 ZŠ Ružinov /zraz 14:15/
Nedeľa 24.3.2.2019
Lad 1 10:00 – 10:00 ZŠ Ružinov – /zraz 9:30 bez rozcvicky/
Lad 2 8:40 - 9:40 Avion /zraz 8:20 bez rozcvicky - skupina Mata&Marianna/

!!! prípadnú neúčasť hráča na tréningu nahlásiť trenerovi obratom (SMS apod.) !!!
Zmena rozpisu mozna.

INFO: Turnaje Marec 2019 - organizacni informace + nominace

- potvrzeni nominace do 19.3.2019 EOD
- startovne 30 EUR na hraca, do 22.3.2019 /startovne platit veducemu Robo Zahoransky/
- nahlasit veducemu - Robo Zahoransky - zda ma hrac zapasovy dres a cislo - do 22.3.2019

30.3.2019 Zlaté Moravce.:1 x tým 2011
- 9+1, 3na3
- hrací čas:2 x 12min,letné striedanie po 1 min.
- len občerstvenie pre hráčov
Brankar: Gbelsky Alex
Hraci: Barat Tomáš,Bilka Jakub,Kris Ernest
Msall Matej,Ondriska Matúš,Pribilinec Eduard
Ryba Jakub,Styk Nicolas,Vrabček Karol

31.3.2019 Nový Jičín: :1 x tým 2012
- 9+1, 3na3
- hrací čas:1 x 15min, striedanie 1 min. po zaznení sirény
- v štartovnom obed
Brankar: Mračko Ivan
Hraci: Baťa Juraj,Horváth Belo,Hupka Matej
Krištofík Alex,Liba Adam Liam,Manák Marek
Martinčič Maxim,Mikulášek Daniel,Bahna Aurel

INFO: Organizacni informacie kategoria PP 0-1-2

Sezona 2018/2019 - konec 30.4.2019
Sezona 2019/2020 - Letna priprava 1.5.-15.6.2019
Sezona 2019/2020 - Zimna priprava od 1.9.2019
- pripadnu ucast hraca v Auguste 2019 je potrebne nahlasit hlavnemu trenerovi do 15.6.2019
Presun hracu do kategorie 3/4 - od 1.5.2019

Adresy a kontakty

Adresy:
Zimný štadión Vladimíra Dzurillu, Ružinovská 4811/4, 821 01 Ružinov
ANŠ - Areál netradičných športov je situovaný v zóne športového areálu v mestskej časti Bra­tislava – Ružinov, Pivonkova ulica č. 2 v Ružinove v Bratislave, vedľa Základnej školy Nevädzová č. 2.
Telocvičňa Metodová - Metodova 493/2, 821 08 Ružinov

Kontakt hlavný tréner
Milan Sapík, email: msapik@upcmail.cz, tel: +421 917 566 006