SPOLOČNÉ STRETNUTIE BRATISLAVSKÝCH KLUBOV

Nakoľko je v bratislavskom kraji,  aktuálne už jedenásť aktívnych klubov, regionálny rozvojový manažér Miroslav Lažo a regionálny inštruktor Michal Šťastný zvolali v priestoroch SZĽH úvodné spoločné stretnutie, ktorého cieľom mala byť užšia spolupráca a vzájomná dohoda medzi klubmi. Na uvedenom stretnutí sa zúčastnil aj prezident Slovenského zväzu ľadového hokeja Miroslav Šatan.

BRATISLAVA – Hokejové kluby v bratislavskom kraji sa na uplynulom zasadnutí v priestoroch Slovenského zväzu ľadového hokeja dohodli na nasledujúcom uznesení.
Ak ktorýkoľvek hráč prejaví záujem zúčastniť sa na tréningu v inom klube v rámci regiónu, respektíve vyskúšať si pôsobenie v inom drese aj počas súťažného obdobia,takéto rozhodnutie bude podliehať písomnej dohode zainteresovaných klubov. Týmto krokom vysielajú bratislavské kluby signál, že sú jednotné, komunikujú, spolupracujú a majú záujem budovať silný hokejový región.

Z nedávneho zasadnutia tiež vyplynulo, že zástupcovia klubov súhlasia aj s pravidelnými stretnutiami, organizovanými spravidla raz mesačne, aby spoločne diskutovali a hľadali ideálne riešenia nielen pre svoj región, ale aj celý slovenský hokej. Ak si to situácia vyžiada, kluby sú ochotné stretnúť aj mimoriadne.

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *