Juniori HK Ružinov

Dobrý deň,

Rád by som napísal niekoľko slov k tímu Juniorov v HK Ružinov , ktorí sa chystá do tejto sezóny 2019/2020 a mám vysoké ambície v lige.

Na konci predchádzajúcej sezóny sme si s vedením klubu sadli a rozprávali sme sa o tom , či pôjdeme do ďalšieho pôsobenia v juniorskej súťaži 1.ligy juniorov na Slovensku. Sezóna nebola moc úspešná , ale aj napriek problémom a starostiam sa zvládla a dokončila zo vztýčenou hlavou. Vedenie klubu nám prisľúbilo podporu a dohodli sme si spoluprácu, ktorú si ja osobne ako Head coach juniorského tímu veľmi pochvaľujem a vážim.

Na základe toho sme prostredníctvom spolupráce Občianskeho združenia PRO Hockey o. z. a samotného klubu HK Ružinov spracovali program a podmienky , ktoré bude juniorský tím pre sezónu 2019/2020 mať a na základe toho sa nám hráči začali aj hlásiť. Musím povedať , že po krátkom čase sme mali viac ako 30 hráčov v letnej príprave a podarilo sa nám aj s viacerými podpísať Hráčske zmluvy . Tím sa vykreoval do ambiciózneho mužstva , ktoré má šancu v tejto sezóne hrať na popredných miestach v lige. Som za to veľmi rád ako hlavný tréner, hlavne za klub , pretože som presvedčený , že HK Ružinov by mal zastávať popredné miesto v Slovenskej hokejovej súťaži nie preto , že s me Bratislava , ale preto , že sme aj v minulosti robili prácu , ktorá priniesla niekoľko zvučných mien aj vo svetovom hokeji a pod..

Niečo k podmienkam , ktoré na sezónu máme potvrdené a dohodnuté. Hráči budú dostávať hokejky a to vždy tak , aby na zápas mal hráč dve k dispozícii. V rámci tímu je zabezpečená kompletná výmena alebo doplnenie hráčskej výstroje podľa výberu hráča a patria do toho aj korčule. Nové dresy tréningové a zápasové sú už pripravené. Autobus a strava je zabezpečená a pokiaľ by sme mali niekde bývať je to samozrejme zariadené. Hráč si nič neplatí všetko sa nám podarilo dohodnúť so sponzormi. Až mám zimomriavky keď to píšem. No a ešte som zabudol na dodatočnú motiváciu hráčov. Áno je to pravda a bude to fungo vať od septembra v týchto dňoch máme na to prostriedky už na účte. A to nie je všetko…ale o inom až niekedy inokedy.

 

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *