„Splnil sa mi sen“

dav
dav
dav
dav

V družstve kadetov HK Ružinov´99 sa udiala zaujímavá výmena na hráčskom poste. Náš útočník Maximilián Fedor sa rozhodol, že sa stane brankárom. Svoje rozhodnutie odôvodnil následovne:

Už od 6 rokov, odkedy hrám hokej som mal sen, že sa stanem brankárom. Vyskúšal som hrať v obrane aj v útoku, ale stále ma to ťahalo do brány. Tento rok som sa definitívne rozhodol a požiadal som trénera o skúšobné tréningy na tomto poste. Na moje prekvapenie bola reakcia trénerov pozitívna a podporili ma v mojom rozhodnutí „že vraj dobre čítam hru a mám dobrý brankársky postoj“. Na záver moje rozhodnutie podporila aj moja rodina, čo ma veľmi potešilo. Dnes už trénujem po boku Riša Noskoviča a Sebastiána Záviša, ktorý ma zobrali medzi seba a pomáhajú mi pri zvládnutí mojich začiatkoch na tomto poste. Tiež chcem poďakovať trénerovi brankárov Marekovi Mastičovi, ktorý ma tiež v mojom rozhodnutí podporil a spoločne pracujeme na odstraňovaní nedostatkov.

V tejto sezóne mám jedno želanie a to je skúsiť si odchytať aj súťažný zápas, aspoň kúsok 🙂 za náš tím. Verím, že sa bude chlapcom aj naďalej dariť a svojimi výkonmi ma pustia do zápasu.

Pekný deň a športu zdar praje Max Fedor

Názor hlavného trénera kadetov: Maxo má obrovské odhodlanie dokázať, že to myslí vážne a zatiaľ to aj svojim prístupom a výkonmi na tréningoch potvrdzuje. Mám rád hráčov, ktorý majú svoj cieľ a motiváciu niečo dokázať. Prajem mu veľa síl na dosiahnutie svojho cieľa.

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *