Pohľad trénerov starších žiakov.

V novembri sme odohrali stretnutia, ktoré nám mohli zabezpečiť účasť v prvej 6-ke. Všetko smerovalo k zápasu v Skalici kde sa ako minulú sezónu rozhodovalo. Tréningový proces a skladba mužstva nasvedčovala že tento rok to dokážeme, zápas sme začali ako sa na postupujúceho patrí a v 24´ minúte vyhrávali 4:1, súper trpezlivo čakal na naše chyby a tie aj trestal, nakoniec sme po druhej tretine stále mali postupové šance vo svojich rukách a išli do 3. tretiny s vedením 5:4, lenže v 3.tretine sme v priebehu 3 a pol minúty inkasovali 4 góly a bolo viac menej rozhodnuté. Našu šancu na návrat do zápasu ukončovali pozorne brániaci skaličania…ktorý nám do konca zápasu ešte udelili dve lekcie, sen sa rozplynul ale ideme ďalej….

Našim cieľom do konca sezóny je pripraviť hráčov na tú ďalšiu čomu prispôsobíme aj tréningový proces v jednotlivých ročníkoch. V najbližšom období nás čakajú náročné tréningy, v termíne od 27.12. do 30.12. sústredenie v Trenčíne a následne 6.1. STARZ Cup na Slovane.